Apie įmonę

KLOJA logistics yra įsikūrusi Lietuvos sostinėje Vilniuje ir turi daugiau nei 8 metų nepriklausomų krovinių ekspedijavimo specialistų darbo patirtį. Mes teikiame platų transporto paslaugų spektrą ir visada siekiame užtikrinti, kad mūsų sprendimai būtų ekonomiški ir efektyvūs. Mūsų patirtis šioje pramonėje leido mums nuolat teikti patikimas krovinių gabenimo paslaugas iš Europos į visas pasaulio valstybes ir mes tapome vienais iš pirmaujančių krovinių ekspedijavimo specialistų Lietuvoje.

Siūlydama sudėtingą profesionalių jūros, oro ir automobilių krovinių paslaugų pasirinkimą Kloja logistics gali patenkinti įvairių didelių įmonių reikalavimus. Vietos klientams mes taip pat teikiame profesionalias tarptautinio perkraustymo, gabenimo, transportavimo ir sandėliavimo paslaugas. Kloja logistics visada užtikrina, kad visiems klientams būtų teikiamas vienodo lygio profesionalumas ir aukšto lygio paslaugos labiausiai konkurencinga kaina.

Kodėl turėtumėte rinktis mus?

Visi Kloja logistics darbuotojai turi daug patirties nacionalinėje bei tarptautinėje krovinių ekspedijavimo pramonėje ir jie stengiasi pateikti klientams aukščiausio lygio paslaugas. Mūsų ekspertų komanda gerai žino visas muitinės procedūras ir suvokia sudėtingą užsienio atstovų tinklą, kuriuo mes naudojamės, siekdami sėkmingai ir laiku atlikti savo krovinių pristatymą.

Kloja logistics yra pakankamai nedidelė, kad bendrautų su savo klientais asmeniškai, bet tuo pat metu yra pakankamai patyrusi, kad galėtų sėkmingai atlikti labai svarbų importo ir eksporto krovinių gabenimą visame pasaulyje. Mūsų įmonės pažadas užtikrina, kad visi mūsų klientai gaus aukščiausios kokybės paslaugas, nepriklausomai nuo jų poreikių.

Susisiekite su mumis ŠIANDIEN!

Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie platų paslaugų spektrą, Kloja logistics kviečia Jus apsilankyti šiame tinklapyje. Jei Jums reikia papildomos informacijos ar norite pateikti konkrečių prašymų, susisiekite su mumis tiesiogiai.